Aktuality

Zveřejněno 14. 10. 2021

Informace pro zákazníky skupiny BOHEMIA ENERGY

Vážení spoluobčané,

jelikož v minulých dnech ukončila skupina Bohemia Energy (pod kterou spadají společnosti COMFORT ENERGY, s.r.o., Energie ČS, a.s., Europe Easy Energy, a.s. a X Energie, s.r.o.) dodávky plynu a elektřiny, přinášíme vám stručný přehled informací, které by Vám mohly pomoci zorientovat se v nastalé situaci:

Jelikož společnost Bohemia Energy ukončuje svou činnost, povinnost dodávat plyn či elektřinu jejím dosavadním zákazníkům přechází na tzv. dodavatele poslední instance, který musí energie dodávat za ceny určené Energetickým regulačním úřadem. V případě naší obce se jedná o společnosti ČEZ (elektřina) a Innogy Energie (plyn).

Dodavatel poslední instance zajišťuje dodávky energií pouze po nezbytně nutnou dobu, maximálně šest měsíců, během kterých si musí zákazník zvolit nového dodavatele.

Dále důrazně doporučejeme všem zákazníkům skupiny Bohemia Energy, aby již výše uvedeným společnostem nadále neplatili zálohové platby a zrušili případné trvalé příkazy k úhradě těchto plateb.

Více informací naleznete na webových strákách Energetického regulačního úřadu, skupiny ČEZspolečnosti E. On Energie, Innogy Energie a PRE.

Pro občany, kteří jsou zapojeni v projektu Šetříme občanům, nabízíme řešení viz informační leták níže

pro klienty BEE [PDF 368.76 kB]

 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

Nadřazená rubrika

Obecní úřad

Podrubriky