Zpracování osobních údajů (GDPR)Ochrana osobních údajů na tomto webu webu

Tato stránka může zpracovávat osobní údaje, které jsou nezbytné pro poskytování služeb.

Toto zpracovávání podléhá nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Známé také jako "GDPR".

Seznam služeb

  1. Aktuality na email - Osobní údaj "E-mail". Tento údaj je využíván k rozesílce aktualit, kalendáře akcí a úřední desky. Přihlašování je provedeno metodou tzv. double opt-in tzn. potvrzením odkazu v přihlašovacím e-mailu. Zrušit odebírání lze pomoci odkazu v došlém emailu nebo na kontaktu v odstavci "Změna zpracování osobních údajů". Údaje jsou zpracovány v režimu oprávněný zájem. Údaje jsou zpracovávány po dobu využívání služby.

  2. Diskuzní fórum - Osobní údaj "E-mail", "Jméno" a "Přijmení". Tento údaj je využíván k přihlášení do diskuzního fóra a identifikaci příspěvku. Údaje jsou zpracovány v režimu oprávněný zájem. Údaje jsou zpracovávány po dobu provozu diskuzního fóra, pokud není vysloven neslouhlas se zpracováním na kontaktu v odstavci "Změna zpracování osobních údajů".

Způsob zpracování a ochrany osobních údajů

Ke zpracování dochází prostřednictvím výpočetní techniky v elektronické formě na počítačích správce a zpracovatele za dodržení zásad pro správu a zpracování osobních údajů. Za tímto účelem přijali příjemci opatření k zajištění ochrany osobních údajů. Osobní údaje nejsou prodávány ani poskytovány třetím stranám.

 

Změna zpracování osobních údajů

Pokud chcete smazat nebo upravit osobní údaje nebo zaslat seznam osobních údajů obraťte na tento kontakt

 

Správce těchto osobních údajů

Obec Bradlec, IČO: 00508888


Zpracovatelé

Daniel Kovář, IČO: 72416165, správa a provoz webových stránek a mobilní aplikace